^ Back to Top
  • aaa
  • aaa

تقویم

«  مهر 1396    »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
اعتراض انجمن جلوه های ویژه میدانی به داوری جشنواره فیلم فجر


اعتراض به داوری جشنواره فیلم فجر

بسمه تعالی


با سلام و احترام به استحضار میرساند :

اخیراً در اعلام اسامی کاندیداهای بخش جلوه های ویژه میدانی از آقای ارشا اقدسی بعنوان کاندید برای فیلمهای " سارا و آیدا " و "یک روز بخصوص " نام برده شده است !
این در صورتی است که ایشان از همکاران بدلکار هستند و فعالیت حرفه ای ایشان هیچ سنخیتی با انجمن جلوه های ویژه میدانی ندارد ! و چندی پیش در برنامه هفت مدعی شدند جلوه های ویژه میدانی سینمای ایران بیست سال عقب تر از سینمای دنیاست ! و امروز شاهد این هستیم که نام ایشان در حوزه جلوه های ویژه میدانی آمده است !!! که این دست اتفاقات ! از بعداز حضور ایشان در برنامه هفت ظهور کرده است . همه این موارد در صورتی است که ایشان شخصا به تهیه کننده محترم گفته اند که نامشان بعنوان مسئول جلوه های ویژه در تیتراژ درج گردد !
درضمن به گفته آقای آرش آقابیگ مدیر جلوه های ویژه یک روز بخصوص ، ایشان بوده و آقای اقدسی در فیلم سارا و آیدا فقط یک گلدان شکسته و صحنه تصادف نیز جلوه های بصری می باشد .
لذا به منظور دفاع از حقوق به حق سایر همکاران در انجمن جلوه های ویژه میدانی از تهیه کننده محترم آثار فوق الذکر انتظار میرود نسبت به اصلاح این اشتباه اقدام سریع صورت پذیرد و به دبیر محترم جشنواره جهت اصلاح رسما اعلام گردد .

باتشکر ؛

تصاویر نامه اعتراض شورای مرکزی انجمن طراحان ، مدیران و دستیاران جلوه های ویژه میدانی سینمای ایران به داوری جشنواره ، خطاب به دبیر محترم سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر

اعتراض به داوری جشنواره فیلم فجر
http://specialeffectsh7.com

اعتراض به داوری جشنواره فیلم فجر

انجمن طراحان ، مدیران و دستیاران جلوه های ویژه میدانی سینمای ایران
انتهای پیام/
19 / بهمن ماه / 1395

نویسنده : admin
موضوع : خبرها
بازدید: 493
نظرات : 0
نام شما :*
E-mail :*
متن نظر :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی
مقابل را وارد نماييد : *

نظرسنجی

نظرشما در مورد وبسایت؟