^ Back to Top
  • aaa
  • aaa

تقویم

«  مهر 1396    »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
افراد خارج از صنف اجازه انجام امور جلوه‌های ویژه میدانی را ندارند

همانگونه که مستحضرید ؛ در جریان داوری جشنواره بین المللی فیلم فجر امسال ، اتفاقات ناخوشایند و غیر حرفه ای و به دور از انتظاری رخ داد که موجبات نارضایتی بسیاری از اصحاب سینما و بالاخص انجمن طراحان ، مدیران و دستیاران جلوه های ویژه میدانی را رقم زد .
در این راستا ، محسن نامدار روزبهانی - رئیس هیات مدیره و طراح و مدیر جلوه های ویژه میدانی سینمای ایران بیانیه ای صادر نمودند .

متن کامل بیانیه بدین شرح است :

بسمه تعالی


چندی پیش شاهد استفاده و بکار گیری غیر قانونی از چاشنی بدنی در مجموعه برنامه تلویزیونی "خندوانه " و به دنبال آن اظهار نظرهای مغرضانه و غیر کارشناسی در رابطه با جلوه های ویژه میدانی در برنامه تلوزیونی " هفت " و اخیرا هم شاهد انجام امور جلوه های ویژه میدانی توسط جناب آقای " ارشا اقدسی" هستیم ! که در این باره به عرض میرساند : پیرو جلسات قبلی که با وزارت ارشاد ، وزارت دفاع ، سپاه ، ارتش ، نیروی انتظامی و حراست سازمان صداوسیما صورت پذیرفت ، مصویب گردید :
نه ایشان و نه هیچ شخص دیگر اعم از - حقیقی یا حقوقی - خارج از صنف ، حق انجام " امور جلوه های ویژه میدانی " راندارد و طبق هماهنگی با صنف محترم "بدلکاران سینمای ایران " مبنی بر عدم دخالت ایشان در انجام امور جلوه های ویژه میدانی و بالعکس ، همچنین دفاع از امنیت شغلی ، که مدنظر وزارت محترم ارشاد و خانه سینما میباشد ، از کلیه همکاران گرانقدر در انجمن طراحان ، مدیران و دستیاران جلوه های ویژه میدانی سینمای ایران ، انتظار میرود تا اطلاع ثانوی و تا عذرخواهی رسمی جناب آقای " ارشا اقدسی " از هرگونه همکاری با ایشان در تمامی پروژه های سینمایی و تلوزیونی و ... خودداری نمایید و از همه شماگرامیان تقاضا دارم همکاری بفرمایید که ازحقوق به حق "جلوه های ویژه میدانی " دفاع کنیم .

و من الله التوفیق

محسن نامدار روزبهانی

رئیس هیات مدیره انجمن طراحان ، مدیران و دستیاران جلوه های ویژه میدانی سینمای ایران

انتهای پیام/

20 / بهمن ماه / 1395
نویسنده : admin
موضوع : خبرها
بازدید: 473
نظرات : 0
نام شما :*
E-mail :*
متن نظر :
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler
کد امنیتی
مقابل را وارد نماييد : *

نظرسنجی

نظرشما در مورد وبسایت؟